Paskatinimai ir apdovanojimai


Šiaulių sporto centro „Dubysa“ tinklinio trenerė Jūra Gricienė 2024 m. balandžio 16-ąją mini šešiasdešimtmetį. Per savo tinklininkės, o vėliau – trenerės karjerą, Jūra pasiekė gausybę įsimintinų pergalių, išugdė būrį talentingų sportininkų. Nors greta pergalių gyvenimas nuolat siuntė ir iššūkių, visus juos įveikusi trenerė ir šiandien ugdo jaunosios kartos meilę tinkliniui. Plačiau
SLaurutiene3
„Kai užsiimi mėgstama veikla, negaila nei laiko, nei jėgų“, sako šiaulietė šaškininkė, sporto centro „Dubysa“ šaškių ir šachmatų sporto trenerė Sandra Laurutienė liepos 17 dieną mininti penkiasdešimties metų jubiliejų. Daugkartinė Lietuvos čempionė asmeninėje ir komandinėje įskaitoje, puikiai atstovavusi Lietuvą pasaulio čempionatuose ir žaidynėse, vėliau – trenerė, kuri ne vieną savo auklėtinį atlydėjo iki aukščiausio pakylos laiptelio pasaulio čempionatuose. Plačiau.
LSAB
2023 metų birželio 5 dieną jubiliejų šventė Šiaulių sporto centro „Dubysa“ stalo teniso trenerė Lina Sabaliauskienė. Sportiškumu ir aktyvumu nuo vaikystės pasižymėjusi mergaitė trenerio nebuvo pakviesta į stalo teniso treniruotes – atėjo nekviesta ir pasiliko iki šiol. Daugybę Lietuvos čempionų išugdžiusi trenerė didžiuojasi buvusių auklėtinių pasiekimais ir džiaugiasi itin perspektyvia nauja stalo tenisininkų karta. Plačiau.
2023 m. vasario 23 dieną Šiaulių sporto centro „Dubysa“ direktoriui Aivarui Strockiui sukako 60 metų. „60 metų tai laikotarpis kuriame sutikau labai daug žmonių. Žmonių, kurie yra darbštus, pasiekę savo gyvenime tikslų, su kuriais yra smagu sportuoti, bendrauti, kurti ir dirbti. Ačiū jums visiems už pasitikėjimą. Stengsiuosi nenuvilti“, – dėkojo A. Strockis. Plačiau.
Šachmatų treneris R. Narmontas: svarbu ne užauginti meistrą, o padėti atrasti teisingą gyvenimo kelią. Plačiau.
PAGERBTA ŠIAULIŲ” MIESTO SPORTO BENDRUOMENĖ
2021 m. gruodžio 17 dieną iškilmingo vakaro metu paskelbti geriausieji šių metų Šiaulių miesto sportininkai. Apdovanoti jaunieji talentai, aštuoni labiausiai pasižymėję sportininkai, komandos. Specialiomis nominacijomis pagerbti sporto renginių organizatoriai, iniciatyvų autoriai ir rėmėjai. Įteiktos premijos už aukštus sportinius pasiekimus. Iš 2021 metų Šiaulių miesto garbės piliečio, paralimpinio čempiono, Lietuvos paralimpinio komiteto prezidento Mindaugo Biliaus rankų Šiaulių miesto jaunųjų talentų prizas įteiktas šaškių ir šachmatų guru Rokui Banevičiui ir jo trenerei Sandrai Laurutienei.
Sukakties proga pasveikintas dviračių sporto treneris Kęstutis Norvaišas. Plačiau..
Šiaulių miesto 2020 metų „Patirtis ateičiai” nominacija atiteko šaškių trenerei Sandrai Laurutienei. Sandra Laurutienė išleido knygą „šaškių pradžiamokslis”. Tai šaškių žaidimo vadovėlis, skirtas pradedantiesiems. Tinka tiek savarankiškam tobulėjimui, tiek kaip papildoma medžiaga sportinio ugdymo procesui. Knygoje galima rasti kombinacijų sprendimo technologijas, standartines damines baigmes, bei strateginio žaidimo principus, šaškių trenerė – Sandra LAURUTlENĖ, paruošusi ne vieną pasaulio ir Europos čempioną bei prizininką, tokius kaip Simona Kulakauskaitė, Andrius Kybartas, Domantas Norkus, Milda Jocaitė, Rokas Banevičius. Nominaciją įteikė Šiaulių miesto savivaldybės Žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė ir sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas. Džiaugiamės šaškių trenerės Sandros Laurutienės atsidavimu darbui ir pasiekimais!
Šiaulių miesto savivaldybėje pagerbta pagerbta ilgametė Šiaulių sporto centro „Dubysa” BMX (mažieji dviračiai) sporto trenerė Donata Šiaudvytė. Plačiau…